Powiększanie piersi i biustonosz

Czy bielizna może pomóc w powiększeniu piersi? Zaskakujące jest to, co może osiągnąć dobry biustonosz. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli kobiety przechodzą procedurę powiększania.

Istnieje wiele różnych rodzajów biustonoszy dostępnych na rynku bielizny dzisiaj, a niektóre z nich mogą nawet pomóc w powiększeniu piersi. Słowo „biustonosz” jest skrótem od dłuższego terminu „biustonosz”, który pochodzi od francuskiego słowa oznaczającego „gorset”.

Wierzcie lub nie, oryginalne biustonosze miały raczej ograniczać biustonosze niż je powiększać, jednak nowoczesna wersja tej bielizny istnieje od ponad stu lat, od początku lat 1900.

W latach 50-tych, gdy na scenie pojawiła się wersja bielizny z windą, piersi zaczęły być mocniej podtrzymywane przez to urządzenie. Pierwotna nazwa dla tych ubrań brzmiała „Balconette brassiere” i została zaprojektowana w Stanach Zjednoczonych pod koniec lat 30-tych XX wieku. W latach pięćdziesiątych, przedmiot ten był dość popularny i był noszony przez wiele kobiet.

Wyściełane biustonosze w końcu stały się popularne, gdy kobiety odkryły, jak bardzo seksowniej mogą się prezentować poprzez wyściełanie wnętrza biustonoszy. Przez wiele lat kobiety wypychały swoje biustonosze chusteczkami, bawełną, a nawet skarpetkami.

Fałszywe są oddzielnymi wkładkami, które w razie potrzeby można włożyć do odzieży lub bielizny.

Bardziej nowoczesna wersja fałszu to przedmiot znany jako biustonosz wodny lub żelowy. Mają one przyszyte miseczki z wodą lub żelem silikonowym w celu powiększenia biustu. Biustonosze pneumatyczne są podobne, ale wypełnione powietrzem.

Push up i underwire są inne taktyki, aby mieć bezoperacyjne większe cycki. Urządzenie push up trzymane wyściełanie w dolnej części bielizny, powodując, że tkanka piersi podnosi się do dekoltu i większego rozmiaru. Podszewka oferowała również sztywną konstrukcję nośną.

Jeśli kobieta chce mieć bardziej trwałe rozwiązanie, powiększenie można osiągnąć poprzez powiększenie za pomocą implantu. W tej operacji chirurg kosmetyczny wprowadziłby do klatki piersiowej kobiety urządzenie medyczne zwane implantem poprzez nacięcie poniżej piersi, w pobliżu brodawki sutkowej, pachy lub marynarki wojennej.

Urządzenia te są wypełnione albo silikonem albo roztworem soli i są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i fakturach.

Inną interwencją medyczną byłoby przeniesienie tłuszczu.

Osiąga się to przez przeniesienie tkanki tłuszczowej z brzucha lub ud poprzez liposukcję, oczyszczenie jej, a następnie wstrzykiwanie jej do piersi, aby stworzyć pełniejszy wygląd.

Liposukcja jest metodą odkurzania tłuszczu z organizmu za pomocą smukłego narzędzia zwanego kaniulą. Kaniula jest wprowadzana do złogów tłuszczowych przez małe nacięcia.

Przenoszenie tłuszczu może być naturalną metodą przesuwania krzywych wokół ciała, ale istnieją mieszane opinie na temat jego trwałości, ponieważ ma tendencję do ponownego wchłaniania.

Powiększanie piersi, czy to przez operację, czy też odwagę, może zwiększyć atrakcyjność krzywej i seksapilność kobiecej budowy ciała.

Źródło: https://www.bloomingplastischechirurgie.nl/en/breast-enlargement

Dowiedz się więcej na powiekszony.pl

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *